Ślub zimą – czy warto?

ślub
Ślub zimą co prawda nadal nie jest to zbyt popularne w naszym kraju rozwiązanie, widać jednak wyraźnie pewien trend. Otóż coraz więcej zakochanych par zamierza powiedzieć sobie „tak” właśnie w miesiącach zimowych. Trzeba przyznać, że gdy pogoda dopisze (to znaczy, że chwyci lekki mróz i cały świat pokryty będzie warstwą śniegu), sceneria będzie po prostu bajeczna, wyjątkowa i absolutnie niepowtarzalna, a Wy poczujecie się niczym w bajkowej Krainie Lodu.

Nie zapominajmy o tym, że niezwykle często w tym okresie pary zakochanych ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w Boże Narodzenie lub też w Sylwestra. Warto zdawać sobie jednak sprawę  z faktu, iż ten drugi termin bywa nieco problematyczny pod tym względem, że należy odpowiednio wcześniej wynająć salę weselną oraz zespół muzyczny – wszak i tak odbywają się wtedy sylwestrowe zabawy.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny online!

Ślub zimą o czym warto pamiętać?

Jeśli zaplanowaliście zimowy ślub, pomyślcie o tym, jak ten fakt podkreślić. Jeśli odbywał się on będzie w okolicach Bożego Narodzenia bądź też w to święto, możecie liczyć na to, że zarówno kościół, jak i weselna sala będą już ozdobione choinkami czy też innymi ego typu dekoracjami. Kolory przewodnie wiec to w tym przypadku zieleń, czerwień orz złoto – chociaż oczywiście możecie postawić na coś innego. Panna Młoda niechże ma na ramionach puszystą etolę, by nie zmarznąć. Szybko przekonacie się o tym, że zimowy ślub to był przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Post Author: admin