Obrazy jako idealne prezenty ślubne!

obrazy

Wybór idealnego prezentu dla Młodej Pary wcale nie jest taką prostą sprawą. Z jednej strony bowiem dziś kupić możemy niemalże wszystko, z drugiej jednak nie chcielibyśmy jako goście trafić na coś, co kompletnie się Nowożeńcom nie spodoba i wyląduje na dnie szafy przykryte pokaźną warstwa kurzu albo też na internetowej aukcji. Z drugiej jednak strony chcielibyśmy podarować coś od serca, coś , co będzie zapamiętane na długo, co będzie bliskie sercom zakochanych. Dlatego właśnie idealnym rozwiązaniem okazują się być obrazy!

Znasz dobrze Nowożeńców? Zatem z wyborem nie będziesz mieć problemu!

Pracownicy wiodącego sklepu z dekoracjami naściennymi fototap.pl przyznają bardzo zgodnie, że ich klientami coraz częściej są osoby wybierające prezent dla tych, którzy zaprosili ich na ślub i weselne przyjęcie. Oczywiście na takie rozwiązanie trudno byłoby zdecydować się wówczas, gdyby przyszła Para Młoda nie była kupującym bliska (w tym przypadku bowiem trudno byłoby znać jej preferencje dotyczące aranżacji przestrzeni), jednak jeśli wiemy, jakie kolory preferują zakochani, jakie style są według nich najciekawsze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie taki prezent im kupić.

Pomyśl o personalizacji!

Coraz częściej kupujemy prezenty personalizowane, dopasowane do zainteresowań, hobby, pasji obdarowanych osób. W tym przypadku jak najbardziej również można podążyć tą właśnie ścieżką. W jaki sposób? W sytuacji, gdy para uwielbia koty, po prostu kupujemy jej egzemplarz przedstawiający urocze czworonogi, kiedy uwielbia ona góry jesienią, warto sprawić jej właśnie taki pejzaż, kiedy natomiast nie wyobraża sobie dnia bez kilku filiżanek kawy, wybrać powinniśmy model z filiżanką parującego naparu, na pewno znajdzie się dla niego miejsce w domu czy mieszkaniu przyszłych małżonków.

Obrazy ile kosztują?

Wielu osobo m wydaje się, że obrazy, które zakupujemy dla Pary Młodej, to egzemplarze wiążące się z naprawdę pokaźnymi wydatkami. Nie jest to jednak zgodne z prawdą, okazuje się bowiem, że jak najbardziej można kupić niezwykle modne, jak najbardziej pozostające w aktualnych trendach aranżacyjnych modele w bardzo niewygórowanych cenach. Warto także korzystać z różnego rodzaju promocji, by nieco zaoszczędzić.

Nieco droższe są jedynie obrazy na ścianę tworzone ręcznie przez wiodących twórców – jednak w tym przypadku jest to jak najbardziej uzasadnione. Mimo nieco wyższych cen bardzo często przyszli goście weselni decydują się na to, by tak unikatowy upominek sprawić Parze Młodej. Bywa tak zwłaszcza wtedy, gdy przyszli Nowożeńcy są fanami sztuki. Dla tych najbardziej wymagających jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Czym dzieła ręcznie malowane różnią się od pozostałych? No cóż, w tym przypadku każde z pociągnięć pędzla jest wiążące, każda linia sporo zmienia, każde użycie barwy coś znaczy. Czy warto zatem tego typu egzemplarze podarować Nowożeńcom? Z całą pewnością tak!

Nie zapominaj także o opakowaniu!

Nie od dziś wiadomo, że należy zadbać w odpowiedni sposób o kwestię zapakowania prezentu. Nawet cudowny podarunek bowiem owinięty byle jak papierem prezentowym nie będzie wyglądał zachęcająco. Ślub i wesele to okazja wyjątkowa, zatem i tutaj gość powinien się wykazać starannością i pomysłowością w tej kwestii.

A może obrazy z motywem miłosnym?

Jeśli chodzi o tę szczególną okazje, jak najbardziej sprawdzą się w roli prezentów również te obrazy recznie malowane, w przypadku których pojawiają się motywy związane z miłością (wszak ona połączyła zakochanych aż tak, że zdecydowali się złożyć przysięgę małżeńską). Jak najbardziej zatem sprawdzają się obrazy przedstawiające serca, usta (nieco w stylu pop art), zakochane pary w romantycznych okolicznościach przygody. Znakomicie sprawdzają się także modele z wypisanymi wyznaniami miłości. Oto znakomity pomysł na upominek dla Nowożeńców, będą zachwyceni!

Post Author: admin