Dekoracje ślubne – trendy na jesienny ślub

dekoracje ślubne
Coraz więcej par decyduje się na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak” właśnie w miesiącach jesiennych, Począwszy od września bowiem słońce świeci już nieco słabiej, dni stają się krótsze, a liście wielobarwne. Pamiętajmy o tym, że akurat ta pora roku daje nam olbrzymie pole do popisu w dekoracje ślubne oraz weselne. O czym warto pomyśleć? Zapraszamy po garść inspiracji!

Fantastycznie sprawdzą się stylowe koce – pojawić się mogą na oparciach krzeseł przed salą weselną. Nie tylko wspaniale się prezentują- niejedna osoba pragnie okryć nimi ramiona wieczorem. Mamy zatem dekoracje ślubne idealne połączenie znakomitego wyglądu oraz funkcjonalności!

Zdecydowanie warto także wykorzystać przepiękne jesienne liście. Czerwone, pomarańczowe, żółte – cudownie będą prezentowały się w różnego typu wazonach czy buteleczkach, podkreślając niezwykły nastrój. Przepięknie wyglądały będą także świece, więc i o nich nie zapomnijmy. Do picia zaś warto podać kojarzący się z jesiennymi miesiącami cydr. Warto włączyć do dekoracji także zboża, jarzębinę, kasztany lub żołędzie, można z nich bowiem stworzyć naprawdę niesamowite kompozycje, które zachwycą wszystkich gości.

Po więcej inspiracji zapraszamy wszystkich narzeczonych na blog ślubny. U nas bowiem znajdziecie wszystko to, co wiąże się z planowaniem i organizowaniem ślubu oraz wesela. Wybierzecie cudowną suknię ślubną i garnitur, oryginalne miniprezeniki dla gości oraz podarunki dla rodziców, a także fotografa, kamerzystę oraz auto do ślubu!

Post Author: admin