ślubne
Życzenia ślubne.

Przygotowaliśmy dla Was przykładowe życzenia ślubne, które możecie wykorzystać składając życzenia młodej parze bądź które, mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia własnych życzeń. Z pewnościom każdy coś dla siebie tutaj znajdzie.

Na skróty:

Życzenia od gości.

Życzenia od rodziny.

Życzenia od gości.

Dziś Wasze drogi łączą się na zawsze. Z tej okazji życzymy Wam, aby Wasza miłość z każdym dniem stawała się silniejsza. Niech nie złamią Was problemy dnia codziennego, a życie serwuje Wam najpiękniejsze momenty. Bądźcie zawsze szczęśliwi tak, jak dziś.

Drodzy Nowożeńcy, życzymy Wam, aby ten piękny dzień był początkiem jeszcze piękniejszego życia, przez które od dziś będziecie szli razem trzymając się za ręce. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i spełnieni. Sto lat Młodej Parze!

Nadszedł dzień, w którym Wasze życie zaczyna się na nowo. Od dziś zawsze będziecie szli obok siebie. Życzymy Wam, abyście zawsze odnajdywali w sobie oparcie i nie przestawali się uśmiechać. Bądźcie szczęśliwi i zgodni.

Dwoje kochających się ludzi stanęło na ślubnym kobiercu, by przed Bogiem i świadkami złożyć przysięgę. Gratulujemy Wam i życzymy zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia.

Był piękny ślub, wystawne wesele, teraz czas na wspólne życie. Czego więc Wam życzyć? Tradycyjnie: szczęścia, zdrowia, pomyślności i jeszcze całkiem od siebie życzę Wam wygranej w totka, aby Wasze życie przebiegało nie tylko w miłości, ale i w luksusach.

Nasi kochani nowożeńcy, wspaniale jest patrzeć na dwoje tak bardzo zakochanych w sobie ludzi. Życzymy Wam, aby ten stan miłosnego upojenia trwał jak najdłużej i zaowocował wspaniałą rodzinną atmosferą w Waszym domu.

Dziś z naszego grona zagorzałych kawalerów odszedł jego honorowy członek. Jednak patrząc na kobietę u jego boku, wcale nas to nie dziwi. Życzymy Wam cierpliwości do siebie nawzajem i nie popadania w rutynę. Zdrowie i szczęście spłynął na Was same.

W tym wyjątkowym dniu przybyli goście życzą Wam zdrowia, szczęścia i pomyślności. Ja życzę wam, abyście nigdy nie zapomnieli, dlaczego stanęliście na ślubnym kobiercu i co wtedy sobie przysięgaliście. Nie pozwólcie, aby w natłoku codziennych spraw na Waszej miłości osiadł kurz rutyny. Dbajcie o siebie i zabiegajcie o swoje uczucie tak, jakby to była pierwsza randka.

Dziękujemy za rewelacyjną muzykę, dobrą wódkę weselną i przesympatyczną atmosferę. Życzymy Wam dotrwania do złotych godów, gromadki pociesznych dzieci, pieniędzy, uśmiechu, ale przede wszystkim gorącej nocy poślubnej!

Po szalonym wieczorze kawalerskim i pańskim stanęliście na ślubnym kobiercu. Życzymy Wam, żebyście nigdy nie żałowali rezygnacji z wolności i cieszyli się każdym dniem spędzonym w swoim towarzystwie. Noście obrączki z dumą. Gratulujemy.

Nie życzę Wam szczęścia, bo to już macie. Nie życzę Wam pieniędzy, bo one podobno szczęścia nie dają. Nie życzę Wam miłości, bo toniecie w jej dostatku. Życzę Wam za to, żebyście za 50 lat usiedli ze swoimi wnukami i opowiedzieli im o dniu, w którym rozpoczął się najpiękniejszy czas w Waszym życiu – dniu Waszego ślubu.

Gdybyście kiedyś się pokłócili albo zwątpili w swoje uczucie, zadzwońcie. Przyjadę i przypomnę Wam, jak bardzo szczęśliwi jesteście. Pielęgnujcie swoje uczucie i pamiętajcie, że chwile zwątpienia zdarzają się każdemu, ale najważniejsze to pamiętać, dlaczego jest się z tą drugą osobą. Życzę Wam, abyście nigdy o tym nie zapomnieli.

Dziś wzięliście ślub. W tej chwili rozpoczął się pierwszy rozdział Waszego życia. Życzę Wam, aby ta historia miała tylko ciekawe i porywające zwroty akcji, a zakończenie brzmiało: "i żyli długo i szczęśliwie".

Każde z Was kocha życie. Teraz, gdy związaliście się na zawsze, macie podwójną siłę, aby wycisnąć z życia to, co najlepsze. Wykorzystajcie to do ostatniej kropli. Bawcie się i cieszcie sobą. Sto lat młodej parze!

Nikt z nas nie wierzył, że ta dziewczyna z burzą włosów na głowie i ten chłopak w podartych dżinsach staną razem na ślubnym kobiercu. Droczenie się zamieniliście na bezinteresowną miłość, która zaprowadziła Was tutaj. Dziś świętujemy z Wami decyzję o wspólnym życiu i życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze.

W dniu Waszego ślubu, życzymy Wam pomyślności na nowej drodze życia, zdrowia, szczęścia, pociechy z rodziny, którą od dziś tworzycie oraz beztroski w życiu codziennym.

Z okazji wkroczenia na nową drogę życia życzę Wam: zdrowia, szczęścia, pomyślności, życia w zgodzie oraz niegasnącego uczucia. Bądźcie szczęśliwi i uśmiechnięci.

Sensem bycia razem jest mieć przy kim się zestarzeć. Wy jesteście jeszcze młodzi. Dlatego życzymy Wam, abyście przez kolejne dziesięciolecia szli przez życie trzymając się za ręce. Bądźcie dla siebie wsparciem i nigdy nie zatraćcie swoich priorytetów.

W dniu Waszego ślubu życzę Wam sto lat szczęśliwego, zgodnego życia w miłości i zrozumieniu oraz upojnej nocy poślubnej.

Zabawa była przednia, ale czas iść do domu. Pakujcie walizki i jedźcie zdobywać świat. Niech wspomnienia, które ze sobą przywieziecie będą najwspanialszym początkiem wspólnego życia.

W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Wam serduchem całym, byście zawsze w szczęściu żyli, zgodni wobec siebie byli.

Gorzko! Gorzko! Gorzko! Życzę Wam, żeby to słowo kojarzyło się tylko z weselną wódką. Niech Wasze życie będzie słodkie, jak miód. Sto lat Młodej Parze!

Życzenia od rodziny.

Kochane dzieci, dla rodziców nie ma nic wspanialszego od świadomości, że ich dziecko jest szczęśliwe. Życzymy Wam, aby szczęście, które dziś Was rozpiera, trwało jak najdłużej.

Córeczko, nie zawsze akceptowaliśmy Twoje wybory. Czasami sprawiałaś, że nie spaliśmy w nocy martwiąc się o Twoją przyszłość. Dziś, widząc szczęście w Twoich oczach, jesteśmy spokojni. Życzymy Tobie i Twojemu mężowi, abyście trwali w zgodzie i zdrowiu spełniając swoje marzenia i odkrywając uroki wspólnego życia.

Droga wnuczko, zawsze wiedzieliśmy, że wyrośniesz na piękną i mądrą kobietę. Dziś, kiedy widzimy Twój uśmiech, gdy idziesz do ołtarza, kręci nam się łezka w oku. Życzymy Ci, aby Twój mąż przy Tobie na dobre i złe. Kochajcie się i nie pozwólcie, aby złamały Was jakiekolwiek problemy. Babcia i Dziadek.

Szwagier, nikt nie zna Cię tak, jak moja siostra, a skoro ona jest pewna, że chce spędzić z Tobą resztę życia, to musisz być naprawdę porządnym facetem. Witaj w rodzinie.

Pamiętam, gdy byłaś małą dziewczynką i opowiadałaś, jak kiedyś w białej sukni pójdziesz do ołtarza. Dziś Twoje marzenie się spełnia, a nas rozpiera duma i radość. Życzymy Tobie i Twojemu mężowi szczęścia, zdrowia, pogody ducha, wspaniałych dzieci, które dadzą Ci tyle powodów do dumy, ile Ty dałaś nam. Gratulujemy Wam dzieci.

Życzymy Ci, żeby żona nie witała Cię w drzwiach wałkiem, gotowała pyszne obiady i podawała kapcie, kiedy wrócisz styrany z roboty. A Tobie bratowa życzę cierpliwości do męża, bo będzie Ci potrzebna.

Ciociu, po tylu latach samotności tak dobrze widzieć Cię szczęśliwą u boku tego jedynego. Jesteś wspaniałym przykładem na to, że na miłość nigdy nie jest za późno. Dbajcie o siebie wzajemnie i pamiętajcie, że Wasza miłość jest wyjątkowa. Wszystkiego najlepszego.

Drodzy Rodzice, kiedy po tylu latach wspólnego życia postanowiliście odnowić swoją przysięgę małżeńską, zrozumieliśmy, że Wasza miłość nigdy nie wygasła. Nie pozwoliliście jej zblednąć i nie zapomnieliście, że najważniejsze w byciu razem to wzajemne zrozumienie i szczerość. Życzymy Wam, byście przez kolejne długie lata trwali obok siebie trzymając się za ręce.

filmowanie Szczecin